Lütfen Bekleyin... Sayfa Yükleniyor

Mys Nem Alma Kurutma

Mazotlu Zemin Nemi Alma Cihazı
Mazotlu Zemin Nemi Alma Cihazı

Mazotlu Zemin Nemi Alma Cihazı

Mazotlu zemin nemi alma cihazı gerek inşaat halinde olan binalarda gerekse de kullanımda olan binalarda rahatlıkla kullanılabilen bir nem alma kurutma cihazıdır.

Zemin nemi alma cihazı mazotlu binaların çok daha sağlam bir zemine sahip olması konusunda, zeminin atılmasının hemen ardından zemin üzerinde oluşan nemi alma görevini yapmaktadır.

Kiralık mazotlu zemin nemi alma cihazı temini için firmamız ile bağlantıya geçtiğinizde kurutulacak olan zeminin büyüklüğünü, zeminin ne zaman yapıldığını,

inşaat halinde mi yoksa kullanılmakta olan bir bina mı olduğunu ve adres bilgilerinizi paylaştığınızda cihaz adresinize kadar uzman personellerimiz tarafından getirilecektir.

Cihaz adresinize kadar getirildiğinde cihazdan maksimum verim alabilmeniz için birkaç püf noktası ve cihazın kullanımı hakkında gerekli tüm bilgilendirmeler ile cihazın kullanımı sırasında gerekli olabilecek tüm aparatları tarafınıza iletilecektir.

Mazotlu ısıtıcı cihazların Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinde satış ve kiralamasını yapmakta olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları ve hizmeti ile özellikle inşaat sektöründe çalışan firmaların en önemli çözüm ortakları arasında yerini almış durumdadır.

Sadece cihazların teminini yapmayan firmamız aynı zamanda cihazların bakım ve onarımları için teknik servis hizmeti de sağlamaktadır.

Cihazınızı bizden temin ettikten sonra yaşayacağınız her türlü sorunda firmamız ile iletişime geçebilir ve cihazınızın onarılmasını ve/veya bakımlarının yapılmasını talep edebilirsiniz.

Mazotlu ısıtıcı cihazlarımız inşaat alanlarında çokça rastlanan toz, kir vb zararlı maddelere dayanıklı bir şekilde üretilmiş olup, bu tarz maddelerin motor kısmına kaçarak motora hasar vermesi motor kısmının saç ile korunması sayesinde önlenmiştir.

Ayrıca cihazın tamamı neredeyse kırılmaz sac malzemeden yapıldığı için inşaat alanlarında cihazın üzerine cisim düşmesi ya da cihazın kendisinin düşmesi gibi durumları en az hasar ile atlatabilecek sağlamlıktadır.

Mazotlu ısıtıcı cihazları zemin üzerinde mevcut olan nemi yoğunlaştırma teknolojisini kullanarak ortamdan uzaklaştırmakta ve ortamda olması gereken nem dengesini sağlamaktadır.

Cihazın sıcak havayı devamlı üfleyebilecek güç ve kapasitede olması zemin üzerindeki nemin hızlı bir şekilde ortamdan uzaklaştırılmasına olanak sağlamakta ve bu sayede zeminin üzerine uygulanacak olan diğer materyaller i uygulayabilmek için zaman kazanılmaktadır.

Kiralık mazotlu zemin nemi alma cihazları kullanımında maksimum verimi alabilmek için cihazın zemin kurutma işlemi yapılacak alanın tamamını görebileceği ve hükmedebileceği bir alana yerleştirilmesi önem taşımaktadır.

Cihazın bu şekilde konumlandırılması sonrasında ortamda bulunan nem daha hızlı ve daha sağlıklı bir şekilde ortamdan uzaklaştırılacak ayrıca ortamda bulunması gereken nem dengesi daha iyi sağlanabilir konuma gelecektir.

Mazotlu zemin nemi alma cihazları doğru şekilde yerleştirilmediklerinde ilerleyen dönemlerde yapım aşamasındaki binaların zeminlerinde nemlenme ve rutubetlenme sorunları baş gösterecek ve zeminler kullanılamaz hale gelecektir.

Bunun sebebi ise zeminin bir kısmının iyi bir şekilde kurutulmasının yapılması ancak bir kısmında hala nem kalmasıdır.

Zeminin bir kısmında kalan nem hızlı bir şekilde ilerleyerek kurutulan yere ulaşabilir ve kurutulan yeri etkisi altına alarak sanki hiç kurutulmamış gibi göstermesidir.

Mazotlu zemin nemi alma cihazı elektrik enerjisi ile çalışmakta olan bir cihaz olup, son derece az bir enerji tüketimi yapmaktadır.

Kullandığı elektrik enerjisinin neredeyse tamamını ısı enerjisine çevirerek zemin üzerinde nem dengesini sağlamaya çalışan mazotlu ısıtıcı cihazı kırılmaz sac malzemeden üretilmiş olup, inşaat alanlarında oluşabilecek her türlü kazaya karşı da son derece dayanıklıdır.

Mazotlu zemin nemi alma cihazı firması olarak yapacağınız zemin kurutma çalışmalarınızda mutlak suretle zemin kurutma cihazından faydalanmanızı öneriyoruz.

Zemin kurutma cihazı ile gerçekleştirilen zemin kurutma işlemleri hem çok daha hızlı, hem de sağlıklı olacaktır. 

Mazotlu Zemin Nemi Alma Cihazı

Mazotlu Zemin Isıtıcı Kiralamak için bize ulaşın : 0532 524 87 28